Наші послуги

«Галицькі контракти» – один з найбільших операторів зовнішньої реклами в Західній Україні

Наша мережа рекламоносіїв налічує понад 800 рекламних площин, включаючи брандмауери, білборди, призматрони, скроли, беклайти, арки, сітілайти, касетони, лайтбокси на опорах. Всі супутні роботи беремо на себе: друкуємо широкий формат для бордів, виготовляємо каркаси банерів та монтуємо їх самі.

  • Зовнішня реклама
  • Виробництво
  • Комплексні рекламні кампанії
  • Дизайн

Білборди

Маємо в наявності близько 700 білбордів форматів 6х3 м, 4×3 м, 2,37х3,37 м, 12х3 м у всіх обласних центрах та найбільших містах Західної України, а також на прикордонних переходах Західної України. Ми співпрацюємо з компаніями «Комтех Плюс» та «Комтех Аутдор» з розміщення реклами на їхніх площинах.

Призматрони

Пропонуємо в оренду власні призматрони, частина з яких оснащена сонячними панелями – борди з рухомими елементами, які є складовими рекламного зображення. Призматрон призначений для одночасного розміщення трьох сюжетів. Обертаючись, призми змінюють один цілісний рекламний сюжет на інший.

Скроли

Розміщуємо зовнішню рекламу своїх клієнтів на власних рухомих скролах у Львові з внутрішньою підсвіткою. Формат скрола 3,14х2,30 м дозволяє розміщувати конструкцію в районах, наближених до центру міста. Скрол регулярно перемотує цілісне полотно зображення знизу вгору із комфортною для перегляду швидкістю. Таким чином, скрол призначений для розміщення одразу кількох рекламних сюжетів, які змінюють один одного.

Брендмауери

Надаємо в оренду власні брендмауери у центрі Львова. Це зовнішня реклама особливо великого формату, яку розміщують на стінах та фасадах будинків. Може мати будь-який розмір, який обмежується тільки площею стін будівлі та архітектурними особливостями. Актуальна для довготривалих рекламних кампаній.

Беклайти

Надаємо в оренду у Львові власні беклайти з внутрішньою підсвіткою форматом 3,37х2,37 м. На відміну від білбордів, беклайти підсвічуються не зверху чи знизу, а зсередини. Сама конструкція захищає рекламу від негоди (дощу, снігу, граду), кольори не вигорають, довше залишаються яскравими і насиченими.

Лайтбокси

Надаємо своїм клієнтам унікальну можливість розміщувати рекламу в самому серці Львова. Власністю «Галицьких контрактів» є двосторонні лайтбокси на опорах вуличного освітлення (касетони) форматом 0,7×1 м, розташовані на пр. Свободи та пр. Шевченка.

Сітілайти

Рекламна агенція розміщує рекламу на сітілайтах у Львові – світлових рекламних конструкціях форматом 1,2×1,8 м, встановлених уздовж проспектів, на зупинках і тротуарах, біля популярних розважальних закладів та у місцях інтенсивного руху.

Відгуки

Подивіться, що кажуть наші клієнти .

Gawein Minks

«The Ukrainion Advertising Agency “Galytski Kontrakty” has been jur business partner since summer 2015. In the processof our join work, the advertising sgency has fulfield a number of tasks for the Shopping Centre “Forum Lviv” at a highquality level and in a responsible manner.»

Gawein Minks

Autorised representative Pr JSC "Multi Veste Ukraine 3" Development Director Central Eastern Europe

Національний Олімпійський Комітет України

«Дякуємо за внесок у розвиток Олімпійського руху.»

Національний Олімпійський Комітет України

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

Публічне Акціонерне товариство

«ДП “Контракти-Медіа” впродовж багатьох років надає рекламні послуги ПАТ “Кредобанк”…»

Публічне Акціонерне товариство

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

ТзОВ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД

«Працюємо з ДП “Контракти-Медіа” протягом трьох років. За цей час ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як надійний та стабільний партнер, який завжди готовий піти назустріч нашим побажанням, оперативно та якісно виконує роботи.»

ТзОВ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД»

Рекомендуємо співпрацю

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

«…рекомендуємо співпрацю з ДП “Контракти-Медіа” як надійним та висококваліфікованим партнером у сфері реклами.»

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

Надійний та стабільний партнер

ТзОВ «ЛІК»

«ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як стабільний та надійний партнер, який оперативно та якісно виконує роботи в чітко зазначений термін»

ТзОВ «ЛІК»

Рекомендуємо співпрацю

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

«Благодаря нашим совместным усилиям предприятия Украины могут быть уверены, что их ресурсы и активы используются наиболее эффективно.»

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

Спасибо Вам за сотрудничество!

Пегас

ДП «Контракты-медиа» выполнило для нашей фирмы комплекс работ по получению разрешительных документов, изготовлению и монтажу крышной конструкции PEGAS TOURISTIK. При изготовлении исполнителем использованы инновационные технологии подсветки, которые позволяют нам значительно экономить потребление электроэнергии. Конструкция установлена на крыше нашего офиса (Киев, Харьковское шоссе 201-203), на высоте 22-го этажа. Исполнитель качественно проводит обслуживание конструкции.

Рекомендуем ДП «Контракты-медиа» как надежного партнера, всегда готового идти на встречу нашим пожеланиям.

Дмитрий Карякин

Директор ООО «Пегас Туристик»

Цеппелін

Дочірнє підприємство «Контракти-медіа» товариства з обмеженою відповідальністю «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» є нашим постійним партнером у сфері виробництва, монтажу рекламних конструкцій та розробки рекламних рішень. За час співробітництва компанія підтвердила свій високий професійний статус, індивідуальних підхід у виробництві рекламної продукції (вивіски, лайт-бокси, світлові пілони, вказівники). Співробітники компанії завжди проявляють компетентність у вирішенні поставлених задач та пропонують найкращі шляхи їх вирішення. Всі роботи виконуються своєчасно та супроводжуються належною якістю.

Зокрема, після встановлення рекламних конструкцій на території «Цеппелін Україна» в с. Ямполь (Львівської області), офіс отримав одну з найвищих оцінок під час перевірки всіх офісів на території України.

Виходячи з цього, хотілось би відмітити, що компанія зарекомендувала себе як висококваліфікована організація.

Завадська Юлія

Керівник відділу маркетингу ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ»

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!