Друк

Здійснюємо широкоформатний друк інтер’єрного та зовнішнього призначення на банері, банерній сітці, скролерному папері, папері Blue back, самоклеючій плівці, холсті, фотошпалерах. Оперативний друк поліграфії – буклетів різних форматів, флаєрів, листівок, ексклюзивних візиток та календарів (кишенькові, настільні, настінні).

Вибір виду друку залежить від декількох факторів:

  • Тираж: для великих тиражів підходять офсетний, для малих – цифровий
  • Матеріал: для друку на різних поверхнях використовується УФ-друк, шовкотрафарет, термоперенос, тиснення, на тонких – цифровий.
  • Терміни.
  • Вартість: Кожне замовлення розраховується нашими менеджерами індивідуально

РА “Галицькі контракти” пропонують друк на шпалерах. Використовуємо спеціальне обладнання для широкоформатного друку та використовуємо безпечні для здоров’я матеріали. Вартість залежить від розміру зображення, матеріалу шпалер, складності дизайну та термінів виконання замовлення. Друк на шпалерах – це сучасний спосіб оздоблення інтер’єрів, який допоможе вам створити унікальний дизайн та додати приміщенню родзинку.

Приймаємо готові макети для друку, згідно вимог додрукарської підготовки. Ви також завжди можете скористатися професійними послугами нашого штатного дизайнера.

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!