Брендування автомобілів

Рекламне агентство «Галицькі контракти» проводить креативне та якісне брендування транспорту: машин, маршруток, вагонів громадського транспорту.

Реклама на транспорті – один з найдешевших способів рекламування товарів та послуг. Співвідношення ціни такої реклами та її охоплення є одним з найвигідніших для рекламодавців. Динамічна, мобільна, вона забезпечує максимальну кількість контактів з цільовою аудиторією.

Постійно перебуваючи в русі, реклама на транспорті не набридає глядачам, навіть якщо вони часто бачать її. Така реклама ніколи не перебуває в одному й тому ж оточенні, тому завжди сприймається як свіжа. Ненав’язлива, ця зовнішня реклама не дратує потенційних покупців товарів та послуг.

Реклама на транспорті не вимагає отримання дозволів. Вона оригінальна, доступна й сучасна, а транспорт – надзвичайно функціональний рекламоносій.

У рекламодавців є можливість обирати географію руху транспорту. Йдеться про громадський транспорт: його маршрути дозволять показувати зовнішню рекламу з певним таргетингом за районами міста.

На транспорті розміщується як іміджева реклама, так і реклама, що стосується переліку послуг, контактна інформація.

При виконанні робіт з брендування агентство використовує новітні самоклеючі матеріали, на яких друкує зображення. Зображення надовго зберігає  яскраві кольори.

За бажанням клієнта проводимо корекцію інформації на забрендованому транспорті: якщо контактні дані нашого клієнта зміняться, інформація на його авто буде відповідати дійсності.

Переваги брендування авто:

  • Широке охоплення аудиторії: Ваш бренд буде постійно на виду, охоплюючи потенційних клієнтів на вулицях, у пробках, на парковках тощо.
  • Невисока вартість: Брендування авто значно дешевше, ніж розміщення статичної реклами, а ефект може бути порівнянним або й кращим.
  • Мобільність: Ваш рекламний носій буде подорожувати з вами, охоплюючи нові місця та нових людей.
  • Підвищення впізнаваності бренду: Брендування авто робить ваш бренд більш помітним та запам’ятовується.
  • Захист кузова: Використання плівки для брендування може захистити ваш автомобіль від подряпин, сколів та інших пошкоджень.

Види брендування авто:

  • Повна поклейка: Це найпоширеніший вид брендування, який передбачає поклейку плівкою всього кузова автомобіля.
  • Часткова поклейка: Цей вид брендування передбачає поклейку плівкою лише певних частин кузова, наприклад, капоту, дверей або багажника.
  • Перфорована поклейка: Цей вид плівки використовується для поклейки вікон. Зовні на ній видно рекламу, а зсередини люди можуть бачити те, що відбувається на вулиці.

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!