Призматрони

Призматрон – це тип зовнішньої реклами, який використовує обертові тригранні призми для відображення кількох рекламних оголошень. Обертаючись, призми змінюють один цілісний рекламний сюжет на інший. Їх розміщують у місцях з інтенсивним рухом, наприклад, на автомагістралях та в центрах міст.

Призматрони працюють за рахунок розміщення трьох різних зображень на трьох гранях кожної призми. Коли призма обертається, зображення з’являються одне за одним. Це створює динамічний і привабливий дисплей, який привертає увагу перехожих.

Призматрони є ефективним способом реклами різноманітних продуктів і послуг. Їх можна використовувати для просування всього, від нових фільмів і телешоу до товарів і послуг. Призматрони також можна використовувати для підвищення обізнаності про бренд або для просування політичних кампаній.

Ось деякі переваги використання призматронів для зовнішньої реклами:

  • Динамічні та привабливі. Обертові призми привертають увагу перехожих і змушують їх дивитися на рекламу.
  • Дозволяють розміщувати три рекламні сюжети . На кожній призмі можна розмістити до трьох зображень, що дає вам можливість охопити ширшу аудиторію за допомогою однієї рекламної кампанії.
  • Ефективні. Дослідження показали, що призматрони є дуже ефективним способом підвищення обізнаності про бренд і стимулювання продажів.
  • Доступна ціна. Вартість розміщення реклами на призматроні зазвичай нижча, ніж на інших типах зовнішньої реклами, таких як білборди.

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб охопити ширшу аудиторію та прорекламувати свій бізнес, призматрони є чудовим варіантом.

Всі призматрони УРА «Галицькі контракти» працюють на сонячних батареях!

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!