Наші послуги

Виготовляємо всі види реклами будь-якої складності та розмірів

На власному виробництві, яке знаходиться у Львові, РА «Галицькі контракти» забезпечує повний цикл послуг: від проектування, погодження до виробництва рекламних конструкцій та їх монтажу, повного обслуговування та демонтажу по всій території України.

  • Зовнішня реклама
  • Виробництво
  • Комплексні рекламні кампанії
  • Дизайн

Маємо багаторічний досвід виготовлення дахових конструкцій та вивісок будь- якої складності. Виконуємо монтаж, обслуговування та демонтаж світлових/несвітлових конструкцій та вивісок. Маємо всі необхідні ресурси для виготовлення та встановлення дахових конструкцій, у тому числі розташованих на значній висоті. Світлову рекламу оснащуємо надзвичайно яскравими енергозберігаючими світлодіодними модулями. При розробці архітектурних проектів розміщення рекламних конструкцій готуємо проектну документацію та погоджуємо в органах державної влади.

Виготовляємо конструкції білбордів, сітілайтів, лайтбоксів, брандмауерів, а також фреймлайти та несвітлові конструкції на клік-системах. Постійно оновлюємо мережу власних рекламних конструкцій. Встановлюємо призматрони, скроли, беклайти. Частина призматронів рекламної агенції обладнана сонячними панелями, які забезпечують роботу призматрона та підсвітку реклами в темну пору доби.

Здійснюємо комплекс робіт з брендування та навігації у торгових залах, супермаркетах, бізнес-центрах, ТРЦ, офісах та паркінгах. Розробляємо і виготовляємо інтерактивні та статичні рекламні вказівники з внутрішньою світлодіодною підсвіткою або без неї. Виконуємо оформлення офісних приміщень у сучасних дизайнерських тенденціях або корпоративному стилі клієнта.

Проектуємо і виготовляємо незвичайні арт-об’єкти, які у подальшому слугують рекламою нашим клієнтам. Наш завод реклами має досвід у виготовленні як світлової, так і несвітлової нестандартної реклами: рекламний фонтан для одного з операторів мобільного зв’язку, рекламний світловий куб для компанії-забудовника, кабіна подарунків, оформлення виставкової зони, зони продажу handmade-сувенірів для ТРЦ Forum Lviv.

Використовуємо сучасну технологію гравірування та 3D-фрезерування для виготовлення рекламної продукції: фасадних інформаційних вивісок, сувенірної продукції, рекламних та інформаційних табличок, барельєфів, 3D-зображення.

Здійснюємо широкоформатний друк інтер’єрного та зовнішнього призначення на банері, банерній сітці, скролерному папері, папері Blue back, самоклеючій плівці, холсті, фотошпалерах. Оперативний друк поліграфії – буклетів різних форматів, флаєрів, листівок, ексклюзивних візиток та календарів (кишенькові, настільні, настінні).

Відгуки

Подивіться, що кажуть наші клієнти .

Gawein Minks

«The Ukrainian Advertising Agency “Galytski Kontrakty” has been our business partner since summer 2015. In the process of our join work, the advertising аgency has fulfield a number of tasks for the Shopping Centre “Forum Lviv” at a highquality level and in a responsible manner.»

Gawein Minks

Autorised representative Pr JSC "Multi Veste Ukraine 3" Development Director Central Eastern Europe

Національний Олімпійський Комітет України

«Дякуємо за внесок у розвиток Олімпійського руху.»

Національний Олімпійський Комітет України

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

Публічне Акціонерне товариство

«ДП “Контракти-Медіа” впродовж багатьох років надає рекламні послуги ПАТ “Кредобанк”…»

Публічне Акціонерне товариство

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

ТзОВ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД

«Працюємо з ДП “Контракти-Медіа” протягом трьох років. За цей час ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як надійний та стабільний партнер, який завжди готовий піти назустріч нашим побажанням, оперативно та якісно виконує роботи.»

ТзОВ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД»

Рекомендуємо співпрацю

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

«…рекомендуємо співпрацю з ДП “Контракти-Медіа” як надійним та висококваліфікованим партнером у сфері реклами.»

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

Надійний та стабільний партнер

ТзОВ «ЛІК»

«ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як стабільний та надійний партнер, який оперативно та якісно виконує роботи в чітко зазначений термін»

ТзОВ «ЛІК»

Рекомендуємо співпрацю

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

«Благодаря нашим совместным усилиям предприятия Украины могут быть уверены, что их ресурсы и активы используются наиболее эффективно.»

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

Спасибо Вам за сотрудничество!

Пегас

ДП «Контракты-медиа» выполнило для нашей фирмы комплекс работ по получению разрешительных документов, изготовлению и монтажу крышной конструкции PEGAS TOURISTIK. При изготовлении исполнителем использованы инновационные технологии подсветки, которые позволяют нам значительно экономить потребление электроэнергии. Конструкция установлена на крыше нашего офиса (Киев, Харьковское шоссе 201-203), на высоте 22-го этажа. Исполнитель качественно проводит обслуживание конструкции.

Рекомендуем ДП «Контракты-медиа» как надежного партнера, всегда готового идти на встречу нашим пожеланиям.

Дмитрий Карякин

Директор ООО «Пегас Туристик»

Цеппелін

Дочірнє підприємство «Контракти-медіа» товариства з обмеженою відповідальністю «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» є нашим постійним партнером у сфері виробництва, монтажу рекламних конструкцій та розробки рекламних рішень. За час співробітництва компанія підтвердила свій високий професійний статус, індивідуальних підхід у виробництві рекламної продукції (вивіски, лайт-бокси, світлові пілони, вказівники). Співробітники компанії завжди проявляють компетентність у вирішенні поставлених задач та пропонують найкращі шляхи їх вирішення. Всі роботи виконуються своєчасно та супроводжуються належною якістю.

Зокрема, після встановлення рекламних конструкцій на території «Цеппелін Україна» в с. Ямполь (Львівської області), офіс отримав одну з найвищих оцінок під час перевірки всіх офісів на території України.

Виходячи з цього, хотілось би відмітити, що компанія зарекомендувала себе як висококваліфікована організація.

Завадська Юлія

Керівник відділу маркетингу ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ»

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!