Наші послуги

Перетворюємо будь-яку візуальну ідею у дієву рекламу

Виконуємо численні види рекламного дизайну: макети для зовнішньої реклами, фірмової поліграфії, реклами в інтернеті та соцмережах, сувенірної продукції. Створюємо логотипи, брендбуки, імідж товару, фірмовий стиль. З нами ваш бізнес набуває візуальної унікальності та вигідно вирізняється з-поміж конкурентів.

  • Зовнішня реклама
  • Виробництво
  • Комплексні рекламні кампанії
  • Дизайн

Створюємо бренди з нуля та оновлюємо існуючі. Розробляємо усі атрибути бренду: назву, слоган, логотип, брендбук, фірмові персонажі, корпоративний стиль та інші візуальні елементи компанії. Веб-сайт, візитки, білборди у місті – усе має єдиний стиль, який впізнають з першого погляду.

Згідно побажань клієнта наші дизайнери створюють малюнок або ескіз на основі запропонованого сюжету чи наданого фото. Для цього застосовуються спеціальні комп’ютерні графічні програми, завдяки яким такі ескізи можуть сприйматися як реалістичне фото.

Пропонуємо розробку анімаційного дизайну, який застосовується для створення відеокліпів, оформлення коротких рекламних роликів на телебаченні, в інтернеті або в соцмережах. У рекламі моушн-дизайн дозволяє виділитися із загального потоку і за лічені секунди донести аудиторії необхідну інформацію.

Створюємо мальовані та графічні ілюстрації. Розробимо для вас фірмовий персонаж чи комплекс ілюстрацій з обов’язковим графічним супроводом. Допоможемо у підборі палітр, форм та сюжетів, у стилістиці будь-якої складності та за допомогою різних матеріалів і графічних програм.

Розробляємо всю необхідну робочу проектну документацію з візуалізацією для розміщення рекламних вивісок та інших конструкцій на фасадах торгових центрів, висотних будівель, офісів.

Створюємо сучасний дизайн для виготовлення будь-яких видів поліграфічної продукції: візиток, листівок, буклетів, каталогів, брошур, календарів, а також при розробці логотипу та інших елементів фірмового стилю.

Відгуки

Подивіться, що кажуть наші клієнти .

Gawein Minks

«The Ukrainian Advertising Agency “Galytski Kontrakty” has been our business partner since summer 2015. In the process of our join work, the advertising аgency has fulfield a number of tasks for the Shopping Centre “Forum Lviv” at a highquality level and in a responsible manner.»

Gawein Minks

Autorised representative Pr JSC "Multi Veste Ukraine 3" Development Director Central Eastern Europe

Національний Олімпійський Комітет України

«Дякуємо за внесок у розвиток Олімпійського руху.»

Національний Олімпійський Комітет України

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

Публічне Акціонерне товариство

«ДП “Контракти-Медіа” впродовж багатьох років надає рекламні послуги ПАТ “Кредобанк”…»

Публічне Акціонерне товариство

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

ТзОВ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД

«Працюємо з ДП “Контракти-Медіа” протягом трьох років. За цей час ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як надійний та стабільний партнер, який завжди готовий піти назустріч нашим побажанням, оперативно та якісно виконує роботи.»

ТзОВ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД»

Рекомендуємо співпрацю

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

«…рекомендуємо співпрацю з ДП “Контракти-Медіа” як надійним та висококваліфікованим партнером у сфері реклами.»

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

Надійний та стабільний партнер

ТзОВ «ЛІК»

«ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як стабільний та надійний партнер, який оперативно та якісно виконує роботи в чітко зазначений термін»

ТзОВ «ЛІК»

Рекомендуємо співпрацю

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

«Благодаря нашим совместным усилиям предприятия Украины могут быть уверены, что их ресурсы и активы используются наиболее эффективно.»

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

Спасибо Вам за сотрудничество!

Пегас

ДП «Контракты-медиа» выполнило для нашей фирмы комплекс работ по получению разрешительных документов, изготовлению и монтажу крышной конструкции PEGAS TOURISTIK. При изготовлении исполнителем использованы инновационные технологии подсветки, которые позволяют нам значительно экономить потребление электроэнергии. Конструкция установлена на крыше нашего офиса (Киев, Харьковское шоссе 201-203), на высоте 22-го этажа. Исполнитель качественно проводит обслуживание конструкции.

Рекомендуем ДП «Контракты-медиа» как надежного партнера, всегда готового идти на встречу нашим пожеланиям.

Дмитрий Карякин

Директор ООО «Пегас Туристик»

Цеппелін

Дочірнє підприємство «Контракти-медіа» товариства з обмеженою відповідальністю «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» є нашим постійним партнером у сфері виробництва, монтажу рекламних конструкцій та розробки рекламних рішень. За час співробітництва компанія підтвердила свій високий професійний статус, індивідуальних підхід у виробництві рекламної продукції (вивіски, лайт-бокси, світлові пілони, вказівники). Співробітники компанії завжди проявляють компетентність у вирішенні поставлених задач та пропонують найкращі шляхи їх вирішення. Всі роботи виконуються своєчасно та супроводжуються належною якістю.

Зокрема, після встановлення рекламних конструкцій на території «Цеппелін Україна» в с. Ямполь (Львівської області), офіс отримав одну з найвищих оцінок під час перевірки всіх офісів на території України.

Виходячи з цього, хотілось би відмітити, що компанія зарекомендувала себе як висококваліфікована організація.

Завадська Юлія

Керівник відділу маркетингу ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ»

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!