Наші послуги

Максимально ефективно використовуємо кожен рекламний канал

Потрібно запустити PR-кампанію, розробити рекламну стратегію чи фірмовий стиль, виготовити рекламу, записати промо-ролик? Ми створюємо комплексну програму просування бізнесу, обираючи різні платформи комунікації: інтернет, соцмережі, ЗМІ, рекламу на вулицях, в транспорті, торгівельних центрах.

  • Зовнішня реклама
  • Виробництво
  • Комплексні рекламні кампанії
  • Дизайн

Допомагаємо структурувати роботу вашого бізнесу: розробляємо концепцію, аналізуємо ринок та конкурентів, створюємо план комунікації з новими та існуючими клієнтами, обираємо найефективніші шляхи розповсюдження реклами. Ви отримуєте рекламну стратегію, яка створює позитивний імідж компанії та доносить ідею бренду до цільової аудиторії.

Розробляємо стратегію просування бренду в інтернеті. Ведемо акаунти клієнтів в соцмережах Facebook та Instagram, створюємо концепцію позиціонування, оновлюємо контент. Збільшуємо кількість підписників та рівень охоплення аудиторії в акаунтах. Створюємо, налаштовуємо та проводимо рекламні кампанії в Facebook та Instagram. Залучаємо цільовий трафік на ваш сайт з пошукових систем та соцмереж. Збільшуємо кількість якісних лідів та онлайн-покупок. Надаємо детальні звіти та аналітику.

Створюємо та адмініструємо сайти різної складності та функціональності відповідно до потреб вашого бізнесу: сайти-візитки, інтернет-магазини, лендинги, інформаційні сайти. Розробляємо веб-дизайн, виконуємо адаптивну верстку для мобільних пристроїв, оптимізуємо тексти. Ви отримуєте веб-сайт з унікальним дизайном та зручним інтерфейсом для користувачів.

Маємо 25-річний досвід реалізації різноманітних, цікавих та ефективних медіакампаній як в загальнонаціональних так і регіональних ЗМІ. Створюємо радіоролики, записуємо та розміщуємо їх на радіо, пропонуємо індивідуальні пакети розміщення. Реалізуємо рекламні відеопроекти для телебачення – від розробки ідеї до розміщення на українських телеканалах. Розробляємо іміджеву рекламу у пресі: створимо та розмістимо ефективну рекламну статтю, оголошення або яскравий макет на обкладинку.

Розміщуємо аудіорекламу та інші види реклами у торгових розважальних центрах та супермаркетах по всій території України. На ексклюзивних умовах здійснюємо трансляцію рекламних аудіороликів по всій мережі супермаркетів «Сільпо» у Львові. Такий вид реклами охоплює всі верстви населення всіх вікових, соціальних та майнових груп.

Пропонуємо проведення рекламних кампаній на території Польщі. Напишіть нам у контакт-формі на сайті або зателефонуйте: +38 (050) 600-58-81, +38 (067) 674-82-28. Ukraińska agencja reklamowa «Kontrakty Galicyjskie» specjalizuje się w organizacji i przeprowadzeniu kampanii reklamowych dla przedsiębiorców polskich na Ukrainie. Oferujemy cały zakres usług reklamowych: kampanie promocyjne, tablice, billboardy, radio, telewizja, prasa, Internet. Napisz do nas w kontakt-formularzu na stronie internetowej lub zadzwoń do nas: +38 (050) 600-58-81, +38 (067) 674-82-28 (Olena Oprysk, Project director/Account Director).

Задіємо фірмовий стиль для виготовлення рекламних макетів та офісної продукції. Виготовимо брендовані речі для вашого магазину, офісу або для розповсюдження в рамках промо-акцій. Ви отримуєте візитки, чашки, ручки, календарі, футболки у корпоративній стилістиці з логотипом вашої компанії.

Проводимо креативне та якісне брендування транспорту: легкових і вантажних автомобілів, громадського транспорту. При виконанні робіт з брендування авто використовуємо спеціальні самоклеючі матеріали. Зображення надовго зберігає яскраві кольори та не пошкоджується при мийці авто. Реклама на транспорті динамічна та мобільна. Вона забезпечує максимальну кількість контактів з цільовою аудиторією. Транспорт – надзвичайно функціональний рекламоносій.

Відгуки

Подивіться, що кажуть наші клієнти .

Gawein Minks

«The Ukrainian Advertising Agency “Galytski Kontrakty” has been our business partner since summer 2015. In the process of our join work, the advertising аgency has fulfield a number of tasks for the Shopping Centre “Forum Lviv” at a highquality level and in a responsible manner.»

Gawein Minks

Autorised representative Pr JSC "Multi Veste Ukraine 3" Development Director Central Eastern Europe

Національний Олімпійський Комітет України

«Дякуємо за внесок у розвиток Олімпійського руху.»

Національний Олімпійський Комітет України

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

Публічне Акціонерне товариство

«ДП “Контракти-Медіа” впродовж багатьох років надає рекламні послуги ПАТ “Кредобанк”…»

Публічне Акціонерне товариство

Подяка колективу рекламного холдингу "Галицькі контракти"

ТзОВ ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД

«Працюємо з ДП “Контракти-Медіа” протягом трьох років. За цей час ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як надійний та стабільний партнер, який завжди готовий піти назустріч нашим побажанням, оперативно та якісно виконує роботи.»

ТзОВ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ЗАХІД»

Рекомендуємо співпрацю

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

«…рекомендуємо співпрацю з ДП “Контракти-Медіа” як надійним та висококваліфікованим партнером у сфері реклами.»

ТзОВ «Бізнес-Вектор ДК»

Надійний та стабільний партнер

ТзОВ «ЛІК»

«ДП “Контракти-Медіа” зарекомендувало себе як стабільний та надійний партнер, який оперативно та якісно виконує роботи в чітко зазначений термін»

ТзОВ «ЛІК»

Рекомендуємо співпрацю

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

«Благодаря нашим совместным усилиям предприятия Украины могут быть уверены, что их ресурсы и активы используются наиболее эффективно.»

Всеукраїнський бухгалтерський клуб

Спасибо Вам за сотрудничество!

Пегас

ДП «Контракты-медиа» выполнило для нашей фирмы комплекс работ по получению разрешительных документов, изготовлению и монтажу крышной конструкции PEGAS TOURISTIK. При изготовлении исполнителем использованы инновационные технологии подсветки, которые позволяют нам значительно экономить потребление электроэнергии. Конструкция установлена на крыше нашего офиса (Киев, Харьковское шоссе 201-203), на высоте 22-го этажа. Исполнитель качественно проводит обслуживание конструкции.

Рекомендуем ДП «Контракты-медиа» как надежного партнера, всегда готового идти на встречу нашим пожеланиям.

Дмитрий Карякин

Директор ООО «Пегас Туристик»

Цеппелін

Дочірнє підприємство «Контракти-медіа» товариства з обмеженою відповідальністю «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» є нашим постійним партнером у сфері виробництва, монтажу рекламних конструкцій та розробки рекламних рішень. За час співробітництва компанія підтвердила свій високий професійний статус, індивідуальних підхід у виробництві рекламної продукції (вивіски, лайт-бокси, світлові пілони, вказівники). Співробітники компанії завжди проявляють компетентність у вирішенні поставлених задач та пропонують найкращі шляхи їх вирішення. Всі роботи виконуються своєчасно та супроводжуються належною якістю.

Зокрема, після встановлення рекламних конструкцій на території «Цеппелін Україна» в с. Ямполь (Львівської області), офіс отримав одну з найвищих оцінок під час перевірки всіх офісів на території України.

Виходячи з цього, хотілось би відмітити, що компанія зарекомендувала себе як висококваліфікована організація.

Завадська Юлія

Керівник відділу маркетингу ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ»

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!