Звідки взявся спам?

Звідки взявся спам?
Буває у вас таке, чекаєш важливий лист, а приходить один спам? Читати спам точно не хочеться, а от поговорити про нього можна.
Спамом ми називаємо усю небажану і настирливу рекламу, яка приходить з невідомих контактів у великих і неконтрольованих кількостях.
Саме слово SPAM з’явилося  ще задовго до розвитку інформаційних технологій  в 1936 року. Воно розшифровувалося як SPiced hAM (гостра шинка) – товарний знак м’ясних консервів компанії Hormel Foods.
Всесвітню популярність у застосуванні до настирливої ​​реклами термін SPAM отримав завдяки  скетчу з відомого телешоу “Літаючий цирк Монті Пайтона” (1969). Сенс скетчу зводився до того, що в одному кафе всі страви в меню містили SPAM, і хоча б трошки SPAMу приходилось замовити всім. Загалом слово згадувалося у скетчі більше ста разів, і так запам’яталося глядачам, що в майбутньому стало назвою нового терміну.
Перші електронні листи зі спамом почали розсилалися ще у 90-ті роки, і лавиною наростали з розвитком сучасних технологій. Тепер ця «нелегка» робота лягає на плечі чат-ботів.
 І нарешті, спам – це єдиний вид реклами, яким не займаємося ми, РА «Галицькі контракти», а ось зі всіх інших рекламних питань звертайтеся за телефоном
 032 270 99 00

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!