Times New Roman – легенда шрифтів

Times New Roman – легенда шрифтів

Cправжньому королю шрифтів Times New Roman цього року виповнюється аж 90(!) років, а ще він також взяв курс на вихід з російського ринку. І це надихає?. І так, “Галицькі контракти” вирішили сьогодні розшифрувати цей справжній типографічний феномен ХХ століття. Отже:
➡️ТIMES, як і однойменна газета “The Times”, де 13 жовтня 1932 з подачі типографа Стенлі Морісона вийшов перший тираж, набраний цим шрифтом.
➡️NEW, бо став справжнім проривом в газетній типографії свого часу, завдяки своїй компактності і значній контрастності засічок.
➡️ROMAN в назві шрифта означає “римский”, а колись усі прямі шрифти називалися римськими (до речі, курсиви – італійськими).
Times New Roman і сьогодні залишається найпопулярнішою гарнітурою у світі (його безпомилково впізнають усі школярі і студенти? ).Між іншим, в США з 2004 року це також основний шрифт дипломатичного документоведення.
На разі компанія Monotype обмежила на своєму офіційному сайті доступ російських користувачів до каталогів Times New Roman і Arial, проте популярні шрифти надалі доступні, наприклад, у пакеті Microsoft Office.
Та все ж так приємно усвідомлювати, що навіть шрифти воюють на нашій стороні!!! Разом до перемоги!
Слава Україні ??

День народження у нас,
а подарунок отримуєте ВИ!

Замовте рекламу та отримайте свій подарунок!